NOVINKY

arr3Modely hasičských autVelmi pěkná zásilka historických hasičských aut od Lucky. Materiál kov, měřítko 1:43. Nevíte co... arr3Stavebnice Volvo F 89 ČSADNová stavebnice modelu Volvo F 89 v provedení ĆSAD. Materiál resin, měřítko 1:43 . Stavebnice... arr3Modely aut VolvoNová zásilka zlevněných modelů Volvo. Série modelů mapuje vývoj a výrobu továrny Volvo. Měřítko...

Setkání sběratelů modelů a fugurek v Praze


Modely aut - Macmodel - království autíček

Modely aut jsou naším hlavním artiklem již od samého založení naší značky v roce 1990. Od počátku  firmy se věnujeme dovozu, výrobě a prodeji autíček všech významných světových výrobců produkujících sběratelské modely aut. V současné době má náš internetový obchod s modely  v centru Prahy cca 15 000 položek. V naší nabídce nenaleznete jen kovové modely aut, ale také modely vojenské techniky, modely nákladních aut, modely letadel, modely traktorů, v nabídce máme také staré hračky, autobusy, motorky, letadla civilní i vojenská, příležitostně tramvaje a lokomotivy.

Náš sortiment obsahuje také vlastní produkci stavebnic s plastikovými a resinovými modely aut především značky Tatra v měřítku 1:43. Všechny naše modely jsou vyrobeny pouze ve velmi malých limitovaných sériich. A modely letadel převážně z první světové války, které prezentujeme na vlastních stránkách MACkits.cz.

Celosvětová produkce výrobců modelů obsahuje velké množství různých měřítek, značek a typů modelů aut. I přes velký sortiment v našem obchodě není možné obsáhnout vše. Pokud tedy nenaleznete právě to co hledáte, napište nám. Pokusíme se pro Vás hledané modely aut najít nebo alespoň poskytnout informaci, zda se hledané modely v aktuální produkci vyskytují. Fotografie na našich stránkách nemusí vždy ukazovat model ve správné velikosti nebo barvě. Pokud si nebudete jisti vybraným modelem, zavolejte na prodejnu tel. 224 827 818. Vybranou položku je možné pouze zamluvit a pak teprve prohlédnout bez rizika zakoupení nechtěného. Pokud je pro Vás prodejna příliš vzdálena a není tedy možné si vybraný model zakoupit osobně a prohlédnout, rádi Vám jej pošleme poštou nebo vyměníme za jiný.

Modely aut v Praze

Kromě internetového obchodu s modely Vám doporučujeme navštívit naši prodejnu zaměřenou na modely aut v centru Prahy. Zde si můžete vyhlédnutý model osobně prohlédnout a zakoupit. Většinu položek z našeho internetového obchodu naleznete právě zde. 

Modely aut jsou náš svět.

Těšíme se na Vaši návštěvu. MAC Team