NOVINKY

arr3Tatra 603 A ambulanceNovinka od Autocult potěší zejména příznivce značky Tatra. Prototyp tatra 603A ambulance  v... arr3Modely BrummNová zásilka původních modelů Brumm. Měřítko 1:43 ,cena mírná pouze 490- kč. Vhodné k doplnění...

KONTAKTY

Macmodel - Království autíček
Benediktská 1030/9
110 00 Praha 1
tel: +420 224 827 818
napište nám

Setkání sběratelů modelů a fugurek v Praze


Modely aut MACmodel

Srdečně Vás vítáme na našich internetových stránkách s modely aut.

Naše firma existuje již od roku 1990 a od samého počátku se věnujeme dovozu, výrobě a prodeji autíček všech významných světových výrobců produkujících sběratelské  modely aut. V současné době má náš internetový obchod s modely aut cca 15 000 položek. V naší nabídce nenaleznete jen kovové modely aut, ale také modely vojenské techniky, modely nákladních aut, modely letadel, modely traktorů, ale také staré hračky.

Náš sortiment obsahuje také vlastní produkci stavebnic s plastikovými a resinovými modely aut a modely letadel převážně z první světové války, které prezentujeme na vlastních stránkách MACkits.cz.

Celosvětová produkce výrobců modelů obsahuje velké množství různých měřítek, značek a typů modelů aut. I přes velký sortiment v našem obchodě není možné obsáhnout vše. Pokud tedy nenaleznete právě to co hledáte, napište nám. Pokusíme se pro Vás hledané modely aut najít nebo alespoň poskytnout informaci, zda se hledané modely  v aktuální produkci vyskytují.Fotografie na našich stránkách nemusí vždy ukazovat model ve správné velikosti nebo barvě. Pokud si nebudete jisti vybraným modelem, zavolejte na prodejnu tel. 224827818.Vybranou položku je možné pouze zamluvit a pak teprve prohlédnout bez rizika zakoupení nechtěného. Pokud je  pro Vás prodejna příliš vzálena a není tedy možné si vybraný model zakoupit osobně prohlédnout, rádi Vám jej vyměníme za jiný.

Kromě internetového obchodu s modely můžete navštívit i naši prodejnu zaměřenou na modely aut v centru Prahy. Zde si můžete vyhlédnutý model osobně prohlédnout a zakoupit.

Modely jsou náš svět.

Těšíme se na Vaši návštěvu. MAC Team