NOVINKY

arr3Modely aut VolvoNová zásilka zlevněných modelů Volvo. Série modelů mapuje vývoj a výrobu továrny Volvo. Měřítko...

Setkání sběratelů modelů a fugurek v Praze


Modely aut - Macmodel - Království autíček

Modely aut jsou naším hlavním artiklem již od samého založení naší značky v roce 1990. Od počátku firmy se věnujeme dovozu, výrobě a prodeji autíček všech významných světových výrobců produkujících sběratelské modely aut. V současné době má náš internetový obchod s modely v centru Prahy cca 15 000 položek. V naší nabídce nenaleznete jen kovové modely aut, ale také modely vojenské techniky, nákladních aut, ale i modely letadel, nebo traktorů. V nabídce máme také staré hračky, autobusy, motorky, civilní i vojenská letadla, tramvaje a lokomotivy.

Snažíme se pokrýt sortiment všech světových výrobců modelů aut. U nás tedy naleznete běžně dostupné výrobce jako je Bburago, Welly, Motormax nebo Maisto. Dále pak význačnější a také dražší sběratelské modely jako např. Minichamps, Kyosho, Autocult nebo Autoart. V sortimentu máme také původní modely od firmy Matchbox, vyráběné ještě v Anglii.

Náš sortiment obsahuje také vlastní produkci stavebnic s plastikovými a resinovými modely aut především značky Tatra v měřítku 1:43. Všechny naše modely jsou vyrobeny pouze ve velmi malých limitovaných sériich. Náš sortiment stavebnic obsahuje modely letadel převážně z první světové války a vojenské techniky WW 2, které prezentujeme na vlastních stránkách MACkits.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu. MAC Team